Responsive image

Nasza Ścianka

Ścianka wspinaczkowa Wspinania jest jedyną tej wielkości konstrukcją, w klimatyzowanym pomieszczeniu na Pomorzu. Charakteryzuje się ona 12 metrami wysokości i dużą powierzchnią wynoszącą 220 m2 plus 60 m2 bulderowni. Na ścianie umieszczono kilkadziesiąt dróg o różnym stopniu trudności. Najmłodsi adepci sztuki wspinania, mają do dyspozycji duże, różnokolorowe chwyt w kształcie zwierzątek, zabawek oraz klocków. Dowiedz się więcej!

Oferta

Dni powszednie do godziny 16 - 12 zł
Dni powdxzenie po godzinie 16 - 15 zł
Weekendy - 18 zł
Koszt wypożyczenia uprzęży - 2 zł
Jednorazowa próba wejścia - 5 zł
Jednorazowa próba przejścia jaskini - 7 zł
Boulderownia:
Dni powszednie do godziny 16 - 10 zł
Dni powdzednie po godzinei 16 - 12 zł
Jednorazowa próba wejścia + Jaskinia - 12 zł

Karnety:

na 10 wejść - 120 zł
miesięczny - 100 zł

Responsive image

Sekcje

Wspinasz się? Efekty nie są zadowalające i chcesz się podszkolić? Może masz dziecko w wieku od 7 do 14 lat które chce nauczyć się wspinać a przy tym poznać nowych koledów i koleżanki. Nie mogłeś trafić lepiej! Dzięki nam twoje dziecko nauczy się działać w grupie, dowie się czym jest odpowiedzialność podczas asekuracji. Natomiast jeśli ty dopiero stawiasz pierwsze kroki, nie musisz się niczym przejmować. Nasi instruktorzy nauczą Cię wszystkiego od podstaw.

Responsive image
Responsive image

Instruktorzy

Przychodząc na ściankę masz pewność, że spotkasz tu w pełni wykwalifokowancyh i doświadczonych instuktorów, którzy zawsze są do twojej dyspozycji i na pewno pomogą Ci